FIRSATLAR

 

Avrasya Kurye Şirketi 

Bu bölgede kurye hizmeti ana firma merkezinden yönetilip yapılmaktadır. Anadolu yakasının veya İstanbul da uzak çevrelerde olmanızın bir önemi yoktur her yere hizmet vermekteyiz. İstekleriniz için her an bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Yıllardır bu yakaya hizmet vermekte olan kurye İstanbul da bulunan müşteriler her dakika arayıp hizmet alabilirler. Bizlere ulaştığınız da en kısa sürede kuryeler sizi yönlendirip o bölgeye talep edeceğiniz her yere siparişi yarım saatte araçlar ile teslim edeceklerdir.  Anadolu da Marmara, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esen yurt, Sarıyer, Ümraniye, Başak şehir, Ata şehir, Silivri gibi tüm ilçelerde kuryeler her saatte olup ve her imkân için İstanbul’un bazı yerlerine hangi mesafede bulunur ise bulunsun birkaç saatte teslimat yapılır. Anadolu Yakası kurye, hizmetler bulunduğumuz adresten değil bir veya daha fazla adresten alınıp size gelmesi ve yapılması gerekenler de olmasıdır. Mesela bir firma İstanbul da servis yapan yirmi mağazadan alınıp hesap faturaları için iki saat size kısa sürede ulaşırız. Bu görevi kuryeler hafta içi her gün her saatte yapmaktadırlar.  Bu yakada kuryeler ve İstanbul da en uzak yere ve trafik yoğunluğu ile sizlere yormadan her türlü taşıma hizmeti yaparlar. En önemli olan kısım araçlı kurye ile hizmeti Anadolu yakasında  yakasında ve İstanbul’ un her yerine adreslerinize her çeşit büyüklükte taşıma işi gerçekleştirmekte. Orta hafiflikte ki kargolar ise hızlı taşıma sistemi ile yapılmaktadır. Böylece firmalar hizmet için araç ve şoför bulundurmak zorundadır.  İnternet ÜZERİNDEN ise araçlı kurye hizmeti fiyatlarını basit bir şekilde bulabilirsiniz. Başka bir taraftan da kurye firmalara teknolojinin getirdiği yenilikleri, tüm detayları ile sitede vermekte ve ödeme yapılabilmektedir. Yenilikleri takip etme katkısıdır.

Aynı Gün ve 3 Saatte Teslimat 

Farklı zamanlarda olmayıp alıcısından alıp 25 kilograma kadar olan ulaştırmak istediğiniz gönderileriniz için gün içi hizmetimizden yardım alabilirsiniz. Alım zamanları ve illeri firmalarımızdan yaşadığınız adrese gelinip hizmet edebilmektir. Türkiye’nin her yerinde bulanan  illerde şehir içi acil kuryelerle geçerli olan bu hizmetimiz gönderilerinizi ertesi güne kalmadan alıcısına ulaştırmakta ve  memnun etmektedir. Kurye,saat on ikiyi geçmeden gereken gibi paketlerinizi teslim etmiş olmanız lazım. Ekonomi yönünden birçok sektöre iyi derecede haftanın ilk veya ertesi günü içinde hızını daha fazla yapmak için sunacağımız dört saat hizmetidir. Farklı olmamızdaki neden cumartesi ve pazar günleri dahil tatile denk gelen günlerde de servisimizden yararlanabiliriz. Sizlere uygun zamanda özel olarak teslimatı yapıyoruz. Gece geç saatlere kadar görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Elektronik alt yapıyı temelimizi sağlam yapmak için kullanıyoruz.  Bunu yaparken de raporlama kısmıyla çalışmalarımızı sağlıyoruz. Adrese gidilecek sayı kadar koli ve paketlerden fiyat alıyoruz. Müşterilerimizle kişisel iletişim yaparak ilişkileri sağlamlaştırmaktayız teslimatta. Alıcılarımız her saatte önereceğiniz teslimat için sizlere çoklu seçenekler sunuyor.Teslimat yapılacağı depo, mağaza çıkış saatlerinde gönderileri teslim alarak kesin verilen zaman da ulaştırıyoruz. Paket ulaşımı bittikten sonra alıcıya randevu, ziyaret ve sms ile bilgilendirme yapılmaktadır. Alıcılar gelen mesajla bağlantı kurarak mobil üzerinden iletişim kurabilirler. Randevunun zamanında değişme ya da bulunduğu konumdaki yerler izlenebiliyor.  Sizlere en hızlı teslimatımız ile kolaylıklar ve rahat bir gün sağlıyoruz. Müşterileriniz günlerce kurye gelecek diye bekletme gibi bir problemimiz yoktur.Teslimat seçenekleriniz çok daha hedefli ve anlaşılır hale gelir.Daha geniş günlerde teslimat yapabilirsiniz. Bizlere ulaşmanız bir telefon kadar yakın olduğu için işinizi ertelemeden en başarılı yaparız.

AVRUPA YAKASI KURYE

İki türlü teslimat başlığı altında Acil ve Gün içi türleri vardır. Acil teslimat hızlı yapılan bir hizmettir. Gün içi teslimat ise aynı gün içinde tarihi belli olmayan teslimidir. Mesai saatleri içinde telefon numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiyi web sitesinde ulaşabilirsiniz. Motorlu kuryeler ile çalışılmaktadır. Bu kuryeler her semtte dağıtım yapmaktadır. Dağıtımlar çağrı merkezine ait olan  telefon numaraları ile yapılmaktadır. Teslimatta detaylı bilgiler çok önemlidir. Dağıtımda evde bulunmanız sizlere daha da kolaylık sağlanmaktadır.Motosikletli Kuryeler ile firmalar veya küçük iş yerleri kendilerine ait bir motosikletli kurye aramaktadırlar. Kuryeler özel olarak çalıştıklarından daha fazla çözümlere ulaşıp sizleri doğru yolla buldukları için hızlı bir teslimatla işleri çözmektedirler. Bu tür kuryeler her zaman diğer kuryelere göre daha seviyelidir. Motosikletli kurye olarak çalışmak her zaman avantajlıdır.Avrupa yakası kurye, tarafında çalışan kuryeler yaya olarak çalışmaktadırlar. Yaya kurye demek çok hızlı teslimat yapan demektir. Teslimatta fiyat dört misli daha fazladır. Kuryeler hiçbir sorun yaşamadan devam etmekte ve talepleri yerine getirmektedirler.  Zorluklar olsa dahi trafik ve hava koşulları aldırmadan ev teslimatı yapmada   her hazırdırlar. Kurye istediğiniz anda yanınızda olan kurye hizmet vermekten memnun olmaktadır. İstanbul’da bulunan bu kuryeye her semtten sizlere ulaşılmaktadır. Dağıtımda motorlu araçlar kullanılmakta verilen yerin uzaklığına göre teslimatlar dağıtılmaktadır. Hizmeti 23-65 dakika arasında teslim edilir. Fiyat gönderilen ürünün hacmine göre değişmektedir. Bu kurye İstanbul da Avrupa ve Anadolu yakasında şehirler arasında çalışan araçlı olarak hizmet vermekte olup mesafelerden dolayı teslimatları gecikmesi veya kaybolması gibi sorunlarla karşılaşan kuryeler sizlere öneri sunarak çalışmaktadır. İlkeleri dışına çıkıldığı zaman kurye ile tekrar şirket tarafından düzeltilmektedir.