KURYE, KALİTELİ GÜVENİLİR EN HIZLI KURYE ŞİRKETİ

ileadmin

KURYE, KALİTELİ GÜVENİLİR EN HIZLI KURYE ŞİRKETİ

Kurye

Günümüzde acil ve güvenilir gönderime ihtiyaç duyulmasından dolayı gittikçe popüler hale gelen kurye hizmeti, özellikle büyükşehir gibi kalabalık yerlerde gün geçtikçe daha da fazla ihtiyaç duyulan bir hizmet haline gelmiştir. Özellikle şirket ve büyük ölçekte iş yapan holdinglerin ihtiyaç duyduğu kurye hizmetinden aynı zamanda bireysel olarak da faydalanabilir ve göndermek istediğiniz belge, mektup, hediye ve daha pek çok gönderiyi motorlu kuryeler ile kısa zamanda istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. İstanbul trafiğinde size en hızlı ve en ekonomik hizmetleri sunan Avrasya kurye dağıtım ile acil gönderi hizmetine gereksinim duyduğunuz ve güvenilir bir kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her anda gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir kurye firmasının hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kurye Hizmetinin Avantajları

 • Kurye hizmeti ile acil olarak gönderilmesini istediğiniz gönderilerin istediğiniz adrese en kısa zamanda gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Kurye hizmeti ile siparişlerinizin güvenilir bir şekilde gönderimini sağlayarak, siparişlerinizin başına bir şey gelmeden taşınmasını sağlarsanız.
 • Kurye hizmeti ile gece gönderimi yaparak sevdiklerinize ya da acil gönderim yapılacak siparişlerinizin istediğiniz adrese teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.
 • Arabalı kurye hizmeti ile büyük ebatta hediyelerinizin en ufak zarar görmeden teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.
 • Toplu dağıtım kurye hizmeti ile geniş bir ağda hizmet veren bir firma iseniz siparişlerinizin kısa zamanda ve toplu bir şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Avantajlı fiyat seçenekleri ile gönderilerinizin istediğiniz adreslere teslimatını karlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Avrasyakurye.com.tr Kuryeyi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü Avrasya Kurye sizlere 1. Kalite ve güvenilir hizmet sunan bir firma olup aşağıdaki prensipler doğrultusunda sizlere hizmet vermektedir:

 • Tecrübe: 20 yılın verdiği tecrübe ile çalışmaktadır.
 • Güvenilir Hizmet: Alanında tecrübeli profesyonel ekip arkadaşları ile en güvenilir kurye hizmetini sunmaktadır. Eşyalarınızın en ufak zarar görmeden istediğiniz adrese gönderimini sağlıyoruz.
 • İhtiyaçlarınıza Cevap Veren Kurye Hizmeti Anlayışı: Pek çok kurye hizmeti ile ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.
 • 7/24 Hizmet: Saat sıkıntısı olmadan istediğiniz saatte kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • Hızlı Teslimat: En kısa zamanda kuryenizin istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlamaktadır.
 • Ekonomik Fiyatlar: Avantajlı fiyatlar ve hızlı teslimat ile kurye hizmetinden yararlanırken bir yandan kar etmenizi sağlamaktadır.

Geçmişten Bugüne Avrasya Kurye

Kurye gönderiminde 20 yıllık fiilen deneyime sahip olan firma, İstanbul merkezli olup Türkiye’nin en kalabalık ve şüphesiz en trafiği yoğun illerden birisinde en kısa zamanda, cazip fiyatlar ile kurye dağıtım hizmeti vermektedir. Kurulduğu ilk yıldan günümüze kadar sürekli teknolojik ve sosyolojik gelişmelere ayak uydurmuş olan kurye müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap veren bir kurye dağıtım firması olarak ün salmıştır. 20 yıllık tarihi boyunca, müşterilerinden tam not alan bir kurye kargo firması olan Avrasya Kurye, her sene edindiği bilgi ve tecrübeyi Avrupa standartlarında kurye dağıtım hizmeti verecek şekilde harmanlamıştır. Günümüzde Avrasya Kurye günümüzde gece kurye, arabalı kurye, express kurye, kargo, toplu dağıtım gibi müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her türlü kurye hizmeti sunan bir firma haline gelmiştir.

Avrasya Kurye Hizmetleri

Kurye arayanlar İstanbul hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, kurye hizmetleri arasından ihtiyaçlarınıza en çok cevap veren hizmet türünü tercih etmeniz gerekecektir. Avrasya Kurye, müşterilerine şu kurye hizmetlerini sunmaktadır:

 1. Normal Kurye

İstanbul içerisinde 45 dakika ile 180 dakika içerisinde istediğiniz adrese siparişinizin teslim edilmesini sağlayan normal kurye hizmetinden, kuryenizin teslim edilmesi çok acil değil ise ve motorlu kuryede taşınabilecek bir sipariş ise gözünüz kapalı yararlanabilirsiniz.

 1. Arabalı Kurye

Motorlu kuryelerin taşıyamayacağı ebatlarda siparişler için yararlanabileceğiniz arabalı kurye hizmeti ile siparişleriniz adresinize hızlı ve ekonomik bir şekilde teslim edilmektedir.

 1. Toplu Dağıtım

Firmanızın toplu dağıtım gereksinimi için kurye hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, İstanbul içerisinde 4 TL’den başlayan fiyatlar ile toplu dağıtım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 1. Kargo Kurye Hizmeti

Şehirlerarası kargo hizmetimiz ile tüm Türkiye içerisinde ulusal olarak size en iyi kargo hizmetini sunan Avrasya kuryenin bu hizmetinden İstanbul dışı gönderim yapacağınız zamanlarda yararlanabilirsiniz.

 1. Gece Kurye

Gece teslim edilmesini istediğiniz siparişler için Avrasya Kurye ile iletişime geçerek 24 saat istediğiniz zaman motorlu kurye talebinde bulunarak siparişinizin istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 1. Expres Kurye

Siparişinizin acil olarak istediğiniz adrese teslim edilmesini istiyorsanız Avrasya Kurye ile iletişime geçerek, acil kurye hizmeti sağlayan express kurye ile siparişinizin 45 – 90 dakika içerisinde istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 1. VIP Kurye

Çok acil teslim edilmesini istediğiniz siparişler söz konusu ise 20 ile 45 dakika arasında siparişinizin istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kurye Hizmeti Nasıl Verilir?

Kurye hizmetinde önce randevu alınan saatte adresinize gelinerek sipariş teslim alınmakta daha sonra açık olarak verilen adrese siparişin teslimatı sağlanmaktadır. Kuryenin siparişi en pratik şekilde teslim etmesi için göndereceğiniz adresteki teslimatın gerçekleştirileceği kişinin telefon numarasının verilmesi teslimatı kolaylaştıracaktır.

7/24 Kurye Hizmeti Nedir?

7/24 kurye hizmeti ile Avrasya Kurye, sizlere saat fark etmeden hizmet sunmakta böylece kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her anda, sizlerin hizmetine tahsis ettiği moto kurye personeli ile siparişlerinizin istediğiniz adrese en kısa zamanda teslim edilmesini sağlamaktadır.

Kurye Hizmeti Ne Kadar Sürede Verilmektedir?

Kurye hizmeti standart olarak 45 dakika ile 180 dakika arası sürelerde sunulmaktadır. İstanbul trafiğini göz önüne aldığınızda oldukça makul bir sürede hizmet sunulmaktadır. Ancak acil sipariş göndermek istediğiniz zamanlarda express kurye ile 45 dakika ile 90 dakika arasında; VIP kurye hizmeti ile ise 20 dakika ile 45 dakika arasında siparişlerinizin istediğiniz adrese teslimatı sağlanmaktadır.

Avrasya Kurye Abonelik Nedir? Neden Abone Olmalıyım?

Avrasya Kurye abonelik sistemi size hem maddi açıdan kazanç sağlayan hem de pratik bir şekilde siparişlerinizin istediğiniz adreslere taşınmasını sağlar. Pullu, Cari Hesap, Faturalı ve Sanal abonelik olmak üzere 4 tür abonelik çeşidi olan Avrasya Kurye abonelik için ihtiyaçlarınıza en çok hitap eden abonelik çeşidini seçmenizde fayda vardır.

 1. Pullu Abonelikten Hangi Durumlarda Faydalanmalıyım?

Pullu abonelik size normalde ödeyeceğiniz kurye ücretinin %40’ı oranında kazanç sağlayan bir aboneliktir. Bu abonelik türünde talebiniz doğrultusunda bırakılan müşteri pulları karşılığında ödeme peşin olarak alınır ve bundan sonra kurye kiralama yararlanmak istediğinizde bu pulları para yerine kullanarak pratik bir şekilde gönderilerinizin istediğiniz adreslere ulaştırılmasını sağlarsınız. Pulların kullanım süresinde bir kısıtlama olmadığından, istediğiniz zaman pulları kullanabilirsiniz.

 1. Cari Hesap Abonelikten Hangi Durumlarda Faydalanmalıyım?

Cari hesap aboneliği, iş yoğunluğu olan firmaların hangi tarihte hangi sipariş verildiği, ilgili evrakların kime teslim edildiği gibi detaylara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İş yoğunluğu olan firmalara cari hesap aboneliği önerilen bir abonelik türüdür.

 1. Faturalı Abonelikten Hangi Durumlarda Faydalanmalıyım?

Motorlu kurye hizmetinden yararlanması çok az olan firmalar bu abonelik ile gönderilerinin anında faturalanmasını sağlarlar. Bu abonelikte ücret peşin olarak alınmaktadır.

 1. Sanal Abonelikten Hangi Durumlarda Faydalanmalıyım?

Gönderi yoğunluğunu takip edemiyorsanız ve sürekli olarak fiş ya da cari hesap fişleri ile uğraşmak istemiyorsanız sisteme sizin belirlediğiniz limitler ile yapılan yüklemeler doğrultusunda otomatik olarak gönderi yapıldıkça hesabınızdan düşen kredili sistem benimsenmektedir. Ben pul ile fiş ile uğraşamam diyorsanız bu abonelik türü tam size göredir.

Avrasya Kurye Hangi Bölgelere Kurye Hizmeti Gerçekleştirmektedir?

Avrasya Kurye, İstanbul içi kurye hizmeti sunan bir firmadır. Avrasya Kurye, İstanbul merkezli bir firma olarak kurye hizmetlerini İstanbul’da belirlediği bölgelere göre gerçekleştirmektedir. İstanbul’da belirlediği bölgeler arası kurye hizmeti kurye ücretinin kolayca hesaplanmasını ve daha pratik bir şekilde kuryehizmetinin gerçekleştirilmesini sağladığı için oluşturulan bir sistemdir.

Avrasya Kurye FiyatlarıNe Kadar?

Avrasya kurye, motorlu kurye firmaları arasında en avantajlı fiyatlardan kurye hizmeti sunan bir firmadır. Avrasya kurye fiyatları, kuryeyi göndereceğiniz bölgelere ve abone olup olmadığınıza göre değişim gösteren fiyat cetvellerinden oluşmaktadır.İstanbul içerisinde yer alan semtlere göre ayrılan bölgeler toplamda 9 bölgeden oluşmakta ve bu bölgeler arasında gerçekleştirilecek kurye dağıtım hizmetine göre farklı fiyatlara tabi olmaktadır. Aynı bölge arası kurye hizmeti en avantajlı fiyatlardan sunulmakta; farklı ve daha uzak bölgelere gönderilecek kuryenin fiyatı ise yine bu uzaklık ve bölge farkına göre daha yüksek fiyatlardan müşterilere sunulmaktadır.

Örneğin; 1. Bölgede yer alan Ortaköy’den yine 1. Bölgede yer alan Taksim, Şişli, Bebek gibi semtlere kurye gönderecekseniz aboneyseniz 9 TL; abone değilseniz 20 TL karşılığında motorlu kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ancak Ortaköy’den 8. Bölgede yer alan Gümrük, Kartal, Maltepe gibi bölgelere kurye gönderimi yapacaksanız aboneyseniz 20 TL; abone değilseniz 40 TL karşılığında kurye gönderim hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için Avrasya Kurye ile iletişime geçebilirsiniz.

Avrasya Kurye İle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Avrasya Kuryenin, moto kurye ve diğer hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız adres, iletişim numaraları ve sosyal medya hesapları ile iletişim kanalları üzerinden iletişime geçebilir; hizmetler hakkında daha geniş bilgi alabilir ve fiyat konusunda net fiyatlara ulaşabilirsiniz.

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın