Kiralık Kurye Avrasya Kurye Ltd. Şti.

ileadmin

Kiralık Kurye Avrasya Kurye Ltd. Şti.

Kiralık Kurye

Her türlü eşyanın bir yerden başka bir yere taşınma işlemleri kuryearacılığı ile sağlanır. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde pek çok işletme için kurye kullanmak bir zorunluluktur. Hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken eşya ya da evrak olabilir. Bu evrakların iş yeri çalışanı tarafından götürülmesi kimi zaman işlerin aksamasına neden olur. Bu nedenle de kuryeler tam olarak taşıma işini gerçekleştirerek, size uygun hizmet dağlar.

Kiralık Kurye Nedir?

Kurye ihtiyacı fazla olan pek çok iş yeri bulunur. Özellikle de evrakların gün içerisinde pek çok yere götürülmesi gerekebilir. Bunun için de en iyi yöntem kurye kiralamahizmetidir. Kiraladığınız kurye, sizin teslim ettiğiniz tüm evrak ve eşyaları yerine teslim eder.

İş yerleri için sürekli kurye kullanmak maliyetlidir. Her gün pek çok defa kurye kullanmak zorun kalan iş yerleri, daha profesyonel hizmet almak için kurye kiralama yöntemini tercih eder. Bu sayede kiralanan kurye sadece o iş yerine özel olarak çalışır. Kurye kiraladığınız zaman gün içerisinde belirlenen mesai saatleri içerisinde tüm işlemlerinizin taşınmasını gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kurye kiralamak, her bir iş için ayrı kurye hizmetinden yararlanmaktan çok daha kolaydır. Artık şirketinizin bir çalışanı sayılan kuryeniz vardır. Kiralık kurye, sayesinde de evraklarınız kısa sürede yerlerine ulaşır.

Kurye Kiralama Çeşitleri

Kurye kiralama hizmetlerinden yaralanırken, her şey tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşir. Önceden yapılan sözleşme ile alacağınız kurye hizmeti de güvence altına alınır. Kuryenizin ne kadar çalışacağına ve hangi hizmetlerden sorumlu olacağına siz karar verirsiniz.

Kuryeler kiralanırken ihtiyaç ölçüsünde kiralama süreleri ayrılır. İsterseniz günlük olarak bir kurye kiralayabilirsiniz. Ancak evrak taşıma işleriniz çok daha uzun ise; ekonomik olması adına haftalık ya da aylık da kurye kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Bu durum sizin kurye masraflarında da bir azalma oluşmasına olanak sağlar. Böylece bir taraftan ihtiyacınız olan hizmete ulaşabilirsiniz. Bir diğer taraftan da şirketlerinizi gereksiz masraflardan kurtarabilirsiniz. Kurye kiralama çeşitleri, içerisinden sizin için en uygun maliyeti olanı tercih edebilirsiniz.

Kurye Kiralama Şartları

Şirketleriniz için kurye kiralarken şartların önceden belirlenmesi oldukça önemlidir. Çünkü kuryenin hangi hizmetlerinin ücretin içinde olduğu hangilerinin de ekstra ödemeye tabi olduğu iyi belirlenmelidir. Bu sayede siz de ödeme zamanlarında zor durumda kalmazsınız.

Kurye kiralamak istediğiniz firmaların, günlük belirlediği bir km bulunur.  Pek çok firma kuryenin iki köprü ve 150 kilometrelik yol masraflarını kendisi üstlenir. Bunun üzerine yapılan her köprü geçişleri ya da fazla kilometreler, ödemeniz gereken ücrete eklenir.

Kuryelerin günlük yemek ve SSK işlemleri de kurye firması tarafından ödenir. Ayrıca mesai saatleri konusunda da kurye firması ile anlaşmak gerekir. Genellikle sabah 8.30 akşam 19.00 arası kuryeler çalışmaktadır. Bu saatler dışındaki çalışmalar da kiralık kuryefiyatlarına eklenir. Hafta sonu çalışmalarını da kurye firması ile karara bağlayarak, kuryenin hizmetinden faydalanacağınız sınırları tam anlamı ile belirlemeniz sağlanır.

Kiralık Kurye Hizmetleri

Kurye ile anlaşma yaptığınız zaman, ne kadar süre kiraladıysanız, tüm işlemleriniz kurye aracılığı ile gerçekleşir. En doğru kiralık kuryefirmasını tercih etme bu noktada önemlidir. Çünkü kuryelerin yaptıkları iş alanında eğitimli olması gerekir. Bu durum nedeni ile bazı firmalar hizmet öncesinde bünyesindeki kuryeleri eğitime tabi tutar. Bu sayede siz de sorunsuz bir hizmete sahip olursunuz. En gizli evraklarınızı bile güven içerisinde kuryeye teslim edebilirsiniz. Profesyonel hizmet anlayışı sayesinde evraklarınız emin ellerde olur.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın