Kurye

ileadmin

Kurye

Kurye Hızlı Kiralık Moto Hizmeti

Müşterilerin kullanabilecekleri postaları ulaştırmasıyla görevli kimselere günümüze kadar gelen şehirlerin özellikle İstanbul şehrinde ve başta olmak üzere trafik yoğunluğunun sebebiyeti ile evrak ve belge gibi gönderilerin bir yerden diğer bir yere taşımacılığı yapan kimselere verilen ada denmektedir. Kuryeler vermiş oldukları çalışma sahalarında talepleri doğrultusunda Yaya Kurye, Arabalı Kurye, Motorlu Kurye ve Kiralık Kurye olmak üzere 4 çeşit hizmet türünden yararlanmaktadırlar. Kurye firmasında çalışan elemanlar sabah mesai başlangıç saati olan 07.30′ da merkezde bulunan personellerle yapar ve varsa bulunduğu bölge üzerindeki evrakların adreslerini alır. Müşterilerden alacağı evrakları   adreslerden alan kuryelerle yapmış olduğu dağıtımların hemen sonra temsilciyle sürekli irtibat halinde olarak yeni kayıtlarını takip eder. Birer asker gibi yağmur, çamur, kar, güneş demeden bir görev insanı olarak işini benimserler bu kuryeler. Kurye, motorları trafik yoğunluğunda sizlerle birlikte çok hızlı geçme özellikleri ile büyük şehirlerin o zorlu yollarına ortaklık eden yol uzmanlarıdırlar.  Motorlu Kurye hizmetlerinde hacimli, ağır, kırılabilir ve taşınmasının riskli olabileceğini düşündüğünüz gönderileriniz için şirketimiz İstanbul içi tüm gönderileriniz de gönderilerinizin acil durumuna göre Normal ve Ekspres olarak ikiye ayrılan Normal Kurye gönderileriniz bildireceğiniz adreslerden alınarak minimum 100 dakika, Ekspres Kurye gönderileriniz ise zaman en yakın mesafede 35 dakika, en uzak mesafede ise 80 dakikalık teslimat süresinde ulaştırılmaktadır. Normal Motorlu Kurye Hizmetinde, gönderilerin müşterinin bildireceği adresten alıp aynı gün ve mesai saati içerisinde alıcı adrese telim edilmesi hizmetidir. Aynı yöne giden gönderiler sırasıyla teslim edilir. Bu hizmet için çağrı merkezimizden aramanız yeterlidir. Göndermek istediklerinizi müşterilerin vereceği adresten alarak hiç zaman kaybetmeden doğrudan alıcı adrese teslim ederken Ekspres Motorlu Kurye ile ücretlendirme yapılarak tavsiye edilen fiyatların iki katı ödenmektedir.

Hızlı Kurye Hizmeti

İstanbul’un yoğun trafiğinde tüm gönderi ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde adresine zamanında ulaştırabilecek kurye olmakla birlikte alternatif çokluğu olan hizmetlerimizle deneyimli personellerinden oluşan kadrosu ile motor kurye hizmetini veren yalnızca birkaç saat içinde İstanbul için tüm gönderilerinizi zor adres, dar sokaklar, yoğun trafik ve hava şartlarına bakmadan adresine tesliminin gerçekleştirilmesidir. Hizmetten anlayan devam eden bir hizmet çalışması ile gönderilerinizi en güvenilir şekilde teslim eden tecrübeyi kullanarak hızlı ve kalite alanında uzman personellerimiz zamanında ulaşan gönderilerinizin sizlere mutlu olmanız için yapmaktadırlar. 7 gün 24 saat dilediğiniz an yararlanabileceğiniz hızlı olan hizmetlerinden en uygun fiyatlarımızda yüzünüzü güldürecek firmalarımız artan gönderilerle bütçelerinize de uygun minimum fiyatlarıyla kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini amaç edinerek çalışmalarını sürdürmekte ve iihtiyaçlarınıza hızlıca çözüm bulmaktadır. Gönül rahatlığı ile personellerimize teslimatı yapmaktadırlar. Hızlı kurye, gönderileriniz için çağrı merkezimize gönderi kaydı bırakmanız yeterli olacaktır. Yaygın servis ağımızda adresinize en yakın personellerimizi dakikalar içerisinde sizlere yönlendiriyoruz. Ayrıca gönderinizin alıcıya teslimiyle çağrı merkezimize gelen iletim raporunu değerli müşterilerimize de ayrıca iletmekteyiz. İstanbul Express kurye ile hızlı moto kurye hizmetini vermek için çalışmaktadır. İstanbul’un neresinde olursanız olun 50 dakikada kargonuzu sizden alıp gitmesi gereken adrese ulaştırıyoruz. Kurye hizmetini gönül rahatlığıyla daha önce ismini verdiğimiz kurye aracılığı ile yollayabilirsiniz. Kuryelere sahip olduğumuz için acil gitmesi gereken kurye ve moto kuryelerinizi sitede verilen telefonumuzdan bizlere ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.  Ayrıca, internetten günlük hayatımızda birçok alanı barındırdığı için ordanda yapılabilir. Mobil cihazlarımız ise teknolojinin de gelişmesi ile birlikte internet kullanımına daha elverişli olmayı başarmıştır. İnternete bağlanabildiğiniz herhangi bir yerden yalnızca mobil cihazınızı kullanarak firmamız tarafından sunulan kaliteli ve güvenilir hizmetimize başvurabilirsiniz.

Moto Kurye

Hizmet vermekten zevk alan kuryemiz sizleri değerli kılan taleplerinizin İstanbul ve yakınındaki bazı hizmetlerde bazı fikirlerin sizlere uygun olarak ekonomik yönden en iyi hizmeti ücretsiz olarak daha sonra kurye siparişi vererek getirmektir. Biz diğer şirketlerin aksine hizmet vermekte kalitesine daha fazla önem yavaşlatmak asla yüzde 30 indirim ile müşterilerimize uygulamaktayız. Bu kampanyaları ile abonelerimize sunduğumuz hizmeti. Tüm müşteri ve personellerin en az lise eğitimli olmaları gereklidir.  Dağıtımda siteme her ay yenilikler getirerek teknolojiden yararlanma ve personellerimizle sizleri bilgilendirmekteyiz bu bilgi mesajı gönderilerek yapılmaktadır. Bu toplantılarda siz değerli müşterilerimizden yapmaktan istek ve önerilerini bize yol ayak uydurmak uygulama aşamasında fikir alışverişi. En kaliteli ve hızlı hizmeti sizlere sunan kuryemiz sektörde bütün firmalardan önde ve fark yaratarak sizlere hizmet vermektedir. Moto kurye, yoğun trafik, hava şartları, karmaşık adresler veya dar sokaklar gözetmeksizin istediğiniz hemen her adrese kolayca ulaşım sağlayan moto kurye personelleri firma güvencesinde gönderilerinizi titizlikle alıcısına teslim etmektedir. Motosikletle başarı gösteren personellerimiz daha çok tercih edilmekte ve hizmeti en iyi şekillerde sunmaya çalışmaktadırlar. Özellikle İstanbul’un her noktasında motosikletleriyle sıkça rastlayacağınız personeller işletmelerin artan gönderi ihtiyaçları için ideal bir çözüm olacaktır. 7 gün 24 saat aralıksız hizmetleriyle gönderilerinizin adresine zamanında ulaşmasını keyfini moto hizmeti ile yaşayacaksınız. Arabalı kurye araçlarına nazaran kurye işletmesine yakıt tasarrufu sağladığı gibi müşterilerinde faydalanacağı ekonomik kurye hizmeti fiyatları hem işletme hem de kurye hizmeti alan müşteriler açısından en faydalı çözüm olacaktır. Kurye personelleri gönderiyi 1 saatten daha az bir dilimde tecrübelerine dayalı firmaya gelen hizmetleri yerine getirebilmek için sizlerle birlikte çalışmaktan gurur duymaktadır. Bu kuryeler genelde seçilmiş olan insanlardan sizlere sunulmaktadırlar.

Kiralık Kurye

Kurumsal firmalara ve bireysel müşterilere hizmeti vermekte    ihtiyaçlarınızı daha ekonomik ve hızlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet düzenli kurye ihtiyacı olan müşterilerimiz için uygundur. Restoranlar, Gümrük firmaları, Film yapımcıları, Avm’ler, Barolar ve daha birçok sektörün düzenli olarak kurye ihtiyacı bulunmaktadır. Kiralama işlemlerini abone olarak aylık ödemeyle tamamlayan profesyonel kurye sektörümüz yoğun olduğu saatlerden arınarak daha hızlı gönderim yapabilmek için sizlerin bize ulaştığınız andan itibaren hizmete başlar. İstanbul kiralık hizmetleri ile tüm semtlerde hizmeti sağlamaktayız. Artan ihtiyacı karşılamak için kadro sayısını arttırmakta, yedek personel bulundurarak olası hastalanma, arıza durumlarında hızlı bir şekilde yedek personeli firmanıza yönlendirmektedir. Yedek personel bulundurma masrafından da kurtulabileceğiniz gibi tecrübemizden istifade ederek profesyonel seçilmiş kuryeler ile çalışma imkânı bulursunuz. Artan kurye ihtiyacınızı bir telefon ile belirterek yedek personellerimizi yönlendirerek kurye ihtiyacınızı karşılayabiliriz. Kiralık kurye, fiyat teklifi için iletişime geçmeniz gerekmekte ve çalışma saatleri, günleri, günlük ortalama km süresi ile bağlantılı olduğundan teklif alabilmeniz için ihtiyaçlarınızı belirtmeniz gerekmektedir. Detaylı için numaralardan müşteri danışma hattından ilgili departman ile iletişime geçebilirsiniz. Sürekli gönderim yapan firmalar, şahıslar için uygundur. Ekonomiktir ve hızlıdır. Düzenli gönderim yaptığınız ve kurye ile birebir iletişiminiz olduğu için ekstra istekleriniz, uğramalı işler için daha uygundur. Normal şartlarda kurye talep ettiğinizde başta belirttiğiniz adreslere gidilip teslimat gerçekleştirilmektedir. Kurye kiraladığınız da yönetim sizde olduğu için çalışma saatleri içerisinde personeliniz olarak çalıştırabilmektesiniz. Sürekli gönderim yapmayan müşterilerimiz için ekonomik değildir.  Ücretler ödenirken personellere verilenin daha fazla olduğu için gönderimlerin  tutarını bazen sizlere geçmesi fazla olabilir. Kurye maaş ücretlerininse personel araç gereçlerinin de giderleri eklendiğin de tahmin edebileceğiniz gibi az gönderi yapan müşteriler için ekonomik değildir.

Kurye

Express Kurye

Acil Kurye

Vip Kurye

Moto Kurye

Kurye Fiyatları

Kiralık Kurye

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın