Kurye | Acil Hızlı Express Kiralık Vip Moto Kurye Fiyatları

ileadmin

Kurye | Acil Hızlı Express Kiralık Vip Moto Kurye Fiyatları

Kurye

Kurye hizmetleri günümüzde oldukça gelişen hizmetlerin başında gelmektedir. Hatta birçok büyük firma artık önemli evraklarının teslimatı konusunda kurye firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde zaman kavramı son derece önemlidir. Bundan dolayı her türkü evrak ve önemli eşya tesliminde kurye hizmetleri tercih edilmektedir.

Kuryeler verilen adrese en hızlı ve en güvenli şekilde varmakta ve teslimatı profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu sayede şirketler ve normal kişiler önemli evrak ve eşyalarını tam zamanında ulaştırılmasının istedikleri kişi veya şirketlere ulaştırılmaktadır. Kurye, hizmetinde zaman kavramı oldukça önemlidir.  Ve istediğiniz zaman diliminde paketleriniz teslim edilmektedir. Sağladığı avantajlarla günümüzde sadece büyük şehirlerde değil tüm Türkiye’de yaygın bir şekilde kurye hizmeti kullanılmaya başlanmıştır.

Acil Kurye Hizmeti

Acil kurye, hizmeti daha önceden herhangi bir paket ya da belge gönderimi planlanmamasına rağmen acil olarak böyle bir ihtiyacın doğduğu durumlarda kullanılan bir kurye hizmet çeşididir. Normal kurye hizmetine göre bu hizmette zaman kavramı daha esnektir. Yani saat kaç olursa olsun acil hizmetin gerektirdiği durumlarda bu hizmet özel olarak bu amaçla görev yapan kurye çalışanları tarafından yerine getirilmektedir. Ve bu hizmet anlayışında hız oldukça önemlidir. Çünkü bazı durumlarda yollanan gönderiler hayati önemde olabilmektedir.

Ekspres Kurye Hizmeti

Kuryecilik hizmetleri ülkemizde geç keşfedilen bir hizmet olmasına rağmen oldukça hızlı bir gelişim göstermektedir. Sunulan ekspres kurye hizmeti oldukça acil olan teslimatların ilk elden yapılması sağlanmaktadır. Bu hizmetin diğer kurye hizmetlerinden farkı ise; kurye sadece o paketin tesliminden sorumludur. O teslimat bitmeden ve karşı taraftan onay alınmadan başka herhangi bir paketin teslimatı ile asla uğraşmamaktadır Özellikle trafiğe takılmayacak araçların seçildiği bu sistem sayesinde acil gönderiler sizin istediğiniz zamanda teslim edilmektedir

Ekspres kurye hizmeti ile birlikte gönderilerinizin geç kalma gibi bir durum ortanda kalkmaktadır. Özellikle mesai bitimine kadar teslim edilmesi gereken evraklar için bu hizmet çeşidi en uygun olandır. Bu hizmette gönderileriniz teslim olduğu anda size haber verilmektedir.

Moto Kurye Hizmeti

Moto kurye hizmeti kuryecilik hizmetleri içerisinde en hızlı ve en yaygın kullanılanıdır. Hız konusu olduğunda bu hizmet her türlü ihtiyacınıza rahatlıkla karşılık verebilmektedir. Özellikle trafik yoğunluğunun ve dolayısıyla oldukça sıkışık olduğu yollarda üstün manevra kabiliyetleri dolayısıyla en çok tercih edilen hizmet haline gelmiştir. Moto kuryeler evrakları teslim etme yüzdeleri ve hızları en iyi olan kuryecilik hizmetidir. Motorlar da her türlü evrak ve paketin güvenli bir şekilde taşınması amacıyla bölümler bulunmaktadır. Bu sayede paketlerinizi güvenliği de tam anlamıyla sağlanmış olmaktadır.

Moto kurye hizmetlerinde kuryenin her türlü güvenlik önlemi alması oldukça önemlidir. Ayrıca motorların periyodik bakımlarının yapılması ve performans olarak kaliteli markaların tercih edilmesi de hizmetin kalitesine etki eden unsurlar arasındadır.

Kurye Fiyatları

Kurye fiyatları ülkemizde teslimatın olacağı mesafeye, teslimat işinin aciliyet durumuna ve ekstra özel hizmetlere göre değişmektedir. Dünyadaki kurye fiyatları düşünüldüğünde ülkemizdeki fiyatlar oldukça uygun durumdadır. Bunda ülkemizde bu hizmetin daha gelişmekte olan bir hizmet olmasını ve rekabet ortamının oldukça yüksek olmasının etkisi bulunmaktadır. Bu uygun fiyatlarında etkisi ile ülkemizde bankalar başta olmak üzer büyük firmalar ve birçok şahıs gönderilerinde kuryecilik hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Ülkemizde kurye fiyatlarının belirli bir standardının bulunması bu hizmeti talep eden kişilerce oldukça memnuniyet verici olarak görülmektedir. Toplu alınan hizmetlerde fiyatlarda bir miktar indirim olmakla birlikte bu indirim oranı genel standardı bozmayacak şekildedir.

Kiralık Kurye

Kiralık Kurye hizmeti son yıllarda hızla gelişen ve farklı hizmetlerle çeşitlenen kurye sektöründeki en yeni hizmetlerden biridir. Bu sistemin çalışma mantığı ise oldukça basittir. Sürekli çeşitli belge ve paketler gönderen bir işletme ya da şahıslar için bu durum oldukça maliyetli olabilmektedir. Bu durumu ortadan kaldırmak için kurye şirketleri tarafında kiralık kurye hizmeti geliştirilmiştir.

Bu hizmet sayesinde sadece size özel ve size hizmet edecek bir kuryeniz olmuş olacaktır. Sadece sizin direktifleriniz ile hareket edecek bu kiralık kuryelere daha hızlı hizmet edebilmesi için motorda tahsis edilmektedir. Bu sayede artık ihtiyacınız olduğu her an hizmetinizde olacak bir kurye olmuş olacaktır. Bu sayede hem kurye hizmeti maliyetlerini düşürürken hem de daha hızlı ve nitelikli kurye hizmeti almış olacaksınız. Karalık kurye hizmetleri günlük, haftalık ve aylık şeklinde talep edilebilmektedir.

Günlük Kiralık Kurye Hizmeti

Kiralık kurye hizmetleri son derece avantajlı bir hizmettir. Ama bazen firmalar sadece bir gün bu hizmete ihtiyaç duymaktadır. Yada ayın belirli günlerinde. Sırf birkaç gün için bir aylık kiralama gibi bir durum söz konusu değildir. İstenildiği taktirde günü birlik olarak kiralık kurye talebinde buluna bilinmektedir. Günlük kiralık kurye hizmeti ile artık özel olarak yoğun paket ve evrak tesliminizin olduğu günlerde daha önceden kiralayacağınız tarihi bildirmek suretiyle kuryeniz gün boyunca sizin emrinizde olacaktır.

Haftalık Kiralık Kurye Hizmeti

Haftalık kurye hizmeti son dönemde geliştirilen kiralık kurye hizmetini bir dalı olarak görülmektedir. Kurye hizmetleri ülkemizde dünya standartlarına göre oldukça uygun olsa da bu hizmeti sürekli kullananlar için yinede oldukça yüksek bir maliyet ortaya çıkarmaktadır. Bu durum uzun vadede hem şahısları hem de şirketleri zorlamaktadır.

Bundan dolayı kiralık kurye hizmeti ortaya çıkmıştır. Bu hizmette kendi arasında çeşitlere ayrılmış durumdadır. Kısa süreli ama yoğun kurye hizmeti için en ideal olanı günlük kiralık kurye hizmeti durumundadır. Ama bazen ne çok uzun nede çok kısa zaman dilimi için kurye ihtiyaçları olabilmektedir. Yani günlük kurye kiralama hizmeti yetersiz kalırken aylık kurye kiralık hizmeti de gereksiz fazla kalmaktadır. Böyle durumlarda en ideal olan hizmet haftalık kiralık kurye hizmetidir. Bu hizmette kurye bir haftalık süre zarfından sizin işlerinizden sorumlu olacaktır. Ve tüm kuryecilik hizmetini size özel olarak yerine getirecektir.

Kiralık Kurye Hizmetinin Avantajları

Kiralık kurye hizmetlerinin ön büyük avantajı normal kurye hizmetine göre çok daha düşük maliyetli olmasıdır. Bunun yanında kişi ve şirketlere çok daha fazla esneklik tanımaktadır. Kurye sürekli hizmetinizde olacağından zaman kaybı yaşanmayacaktır. Ayrıca her türlü belge ve paket iletimleri için iyi bir planlama yapılabilecektir. Acil çıkan kurye hizmetleri için hızlı bir şekilde hizmet sağlanmaktadır. Ayrıca sürekli aynı kurye ile çalışma karşılıklı güven ve anlayışında gelişmesini sağlayacaktır. Aynı ortamda çalışan kurye işe daha hızlı adapte olacak ve şirket yapısını daha hızlı kavrama olanağı olacaktır.

Kiralık Kurye Fiyatları

Kiralık kurye fiyatları ülkemizde teslimatın olacağı mesafeye, teslimat işinin aciliyet durumuna ve ekstra özel hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Yine bölgesel faktörler ve şehrin kalabalığı gibi faktörlerde bu fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Ama ülkemizin en pahalı kuryecilik hizmetleri bile dünya geneli ile karşılaştırıldığı zaman oldukça uygun seviyelerde kalmaktadır. Bu durum ülkemizdeki kuryecilik sisteminin hızlı gelişmesini sağlamaktadır.

Kiralık kurye hizmeti ülkemizde hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla yapıldığı için önümüzdeki dönemde çok daha hızlı gelişeceği tahmin edilmektedir. Bu durum korunduğu zaman özellikle kargo hizmetinin bir kısmı kuryecilik sektörüne kayacaktır.

Moto Kurye

Moto Kurye hizmeti kuryecilik hizmetinin en temelini oluşturmaktadır. Özellikle yoğun trafiğin olduğu yerlerde çok daha fazla tercih edilen bu hizmet ile her türlü paket, evrak ve diğer gönderileriniz motorlu kuryeler tarafından oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde gönderilecek adrese iletilmektedir. Günümüzde bu hizmet uzun mesafelerde de avantaj sağladığı için tercih edilmeye başlanmıştır

Moto kurye servisi için seçilecek motorlar oldukça önemlidir. Hızlı atik ve periyodik bakımları tam olarak yapılmış motorlar kuryeler için çok büyük avantajlar sağlarken sorunsuz ve hızlı moto kurye hizmeti sağlanmaktadır. Özellikle moto kurye hizmetlerinde kuryelerin her türlü güvenlik önlemini alması en önemli noktaya oluşturmaktadır. Çünkü hiçbir şey insan hayatından daha önemli değildir. Bu hizmeti sunan personelleri hizmeti sundukları yerdeki adreslere ve yol güzergâhlarına hâkim olması gerekmektedir. Aksi durumda hızlı ve sorunsuz hizmet anlayışının gerçekleşmesi oldukça zor olmaktadır.

Büyük şehirlerdeki o amansız ve yorucu trafik belki de bu hizmetin ülkemizde bu denli hızlı gelişmesini sağlamıştır. Çünkü bu hizmetin temelinde trafik sorunlarının çözümü yatmaktadır. Kurye firmaları moto kuryelerin iyi ve kaliteli sürüş ile ilgili periyodik eğitimleri de vermelidir. Çünkü moto kurye hizmeti sadece hızlı bir hizmet değildir. Hem hızlı hem de güvenli bir hizmet olarak ön plana çıkmaktadır.

Moto Kurye Olmak İçin Gerekli Şartlar

Moto Kurye olmak için gerekli şartlar ise şu şekildedir; öncelikle sağlam ve geniş bir alan bilgisi oldukça önemlidir. Ayrıca bu hizmetin doğası gereği olmazsa olmaz şartlardan biride iki tekerlekli motorlu araçlar için gerekli olan sürücü ehliyetinin bulunması ve gerekli sürüş tecrübesine sahip olunması gerekmektedir. A2 ehliyetinin olmaması durumunda işi ne kadar iyi yaparsanız yapın kesinlikle herhangi bir firmada çalışması imkânsız hale gelmektedir. Bazı firmalar A2 ehliyetinin yanında B sınıfı ehliyet şartı da sunmaktadırlar.  Özellikle faaliyet gösterilen şehirdeki yol ve trafik bilgilerine sahip olmakla ve kestirmeler hakkında bilgi sahibi olmak bu iş için gerekli özelliklerin başında gelmektedir.

 Moto Kurye Hizmetinin Avantajları

Moto kurye hizmetlerinin ön büyük artısı hızlı hizmet sunmasıdır. Bu hız kuryecilik sisteminin ana prensibini oluşturmaktadır. Moto kurye hizmeti hızı sayesinde dünya genelinde ve ülkemizde de en çok tercih edilen paket teslim hizmetlerinin başında gelmektedir. Moto kurye hizmetinin diğer bir avantajı da gönderiye özel hizmetini olmasıdır. Moto kuryelerin bir diğer avantajı da alınan paketlerin motorların özel bölümlerinde güvenle saklanabilme imkânının olmasıdır. Özellikle değerli evraklarda bu yerler sıklıkla kullanılabilmektedir. Özellikle trafiğin çok yoğun olduğu zaman dilimlerinde kestirmeleri ve ek yolarlı kullanarak paketler tam zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilebilmesi bu hizmetin diğer bir avantajını oluşturmaktadır.

Moto Kurye Fiyatları

Moto kurye fiyatları ülkemizde bazı kıstaslara göre değişmektedir. Özellikle gidilen mesafe ve sunulan hizmetin zamanı belirleyici faktörlerdir. Ayrıca özel isteklerde fiyatları etkilemektedir. Her şeye rağmen ülkemizdeki moto kurye fiyatları dünya ile karşılaştırıldığında odlukça makul kalmaktadır. Bu durum da moto kurye hizmetinin ülke genelinde hızla yayılmasını sağlamaktadır. Hatta birçok büyük banka, iş yeri ve avukatlık büroları artık tamamen moto kurye hizmetleri ile çalışmaya başlamış durumdadır.

Toplu moto kurye hizmetlerinde ise fiyat bir miktar aşağı inmektedir. Uzun dönemli anlaşmalarda ise bu durum çok daha uygun bir seviyeye gelmektedir. Bu uygun şartlardan dolayı artık büyük şirketler en hızlı ve güvenilir yol olduğu için uzun süreli moto kurye hizmetlerini kullanmaktadırlar.

Express Kurye

Express Kurye hizmeti son yıllarda oldukça hızlı gelişen ve dünya standartlarına ulaşan ülkemiz kurye sektörünün acil ihtiyaçlar için geliştirdiği bir çözüm hizmetidir. Express kurye servisinin en önemli avantajı normal kurye hizmetlerine göre çok daha hızlı ve esnek olmasıdır. Acil ihtiyaçlarda daha çok tercih edilen bu hizmette zaman sınırlaması bulunmamaktadır. Yani 7 gün 24 saat hizmet sunam prensibi bulunmaktadır. Çünkü gerek kişiler gerekse şirketler için acil evrak ya da diğer ileti ihtiyaçlarının zamanı değişebilmektedir. Ve bu zaman dilimi önceden ön görülmediği için 7 gün 24 saat hizmet sunulmaktadır.

Express kurye servisi özellikle kalabalık ve trafiğin oldukça yoğun olduğu şehirlerde hızlı olması ve trafikte esnek bir şekilde yol alabilmesi en büyük avantajı konumundadır. Ekspress kuryeler asla birde fazla hizmeti aynı anda almazlar. İlk olarak acil teslim edilmesi gereken gönderiler sorunsuz ve tam zamanında teslim edildikten sonra diğer farklı bir hizmet yapabilmektedirler.

Büyük şehirlerde özellikle hafta içinde oldukça yoğun ve insanı çileden çıkaran bir trafik bulunmaktadır. Normal şartlarda gönderileriniz bu trafik şartlarında zamanında ulaşması neredeyse imkânsızdır. Express kurye hizmetlerinden faydalanmanız, gönderinizin hızlı ve güvenli bir şekilde motorla teslim edilmesini sağlayarak en zorlu trafik şartlarında bile başarı sağlanmaktadır. Gönderi taleplerinizde size en yakın olan kurye görevlendirilir. Ve adresinizden paketinizi alarak en kısa sürede teslimini yapmaktadır. Bu teslimat gidilecek mesafeye göre uzamakla birlikte asla standartlardan şaşmamakta dır.

Express Kurye Nedir?

Express Kurye hizmetlerinde hızlı ve atik motor sahibi kuryelerimiz gönderiyi alınması gereken adresten en hızlı şekilde alarak gönderilmesi gereken yere başka herhangi bir iş yapmadan direkt olarak iletmektedirler. Bu hizmetin en özel yanı gönderiye özel hizmetin sunulmasıdır. Express Kurye hizmetiyle en kısa zaman diliminde evrak, belge, doküman, dosya, paket, hediye gibi her türlü gönderinizi size en yakın motorlu kurye tarafından alınarak başka herhangi bir ek iş araya girmeden mesafenin uzaklığına göre en fazla 90 dakikada iletilmektedir. Bu süre zarfı en üst seviyedir. Yani en olumsuz şartları göz önünde alındığında bu süre belirtilmektedir.

 Express Kurye Hizmetinin Avantajları

Express kurye hizmetlerinin ön büyük avantajı olabilecek en hızlı hizmeti sunmasıdır. Çünkü kuryecilik hizmetinin özünde zaten hız bulunmaktadır. Bu hizmetin dünya genelinde ve ülkemizde bu denli ilgi görmesinin iki nedeninden biri hızdır. Express kurye hizmetinin diğer bir avantajı da gönderiye özel hizmetini olmasıdır. Çünkü bazı zamanlara gönderilen evrak ve diğer paketler oldukça önemli olabilmektedir. Express kurye hizmeti aynı zamanda bu gönderinin güvenliğini de üst düzey bir şekilde sağlamaktadır. Hız, güvenlik ve nitelikli hizmet dolayısıyla kişiler ve şirketler Express kurye hizmetlerini sıklıkla tercih etmektedirler.

Express Kurye Fiyatları

Express kurye fiyatları ülkemizde teslimatın normal kuryecilik hizmetine göre daha pahalı durumdadır. Bunun ana nedeni kuryenin paket teslimatı süresinde sadece o hizmeti yapmasıdır. Hatta bazı durumlarda Express kurye hizmeti saatlerce sürebilmektedir. Ve fiyat farkı kurye şirketlerin mağdur olmaması için eklenmektedir. Ayrıca özel bir hizmet olduğu içinde diğer normal hizmetlere göre daha farklı bir fiyatlandırma politikası bulunmaktadır.

Express kurye hizmeti ülkemizde son zamanlarda oldukça yoğun bir talep olmaktadır. Bu hizmetin fiyatının farklı olduğundan bahsetmiştik. Bir fiyat farkı da Express kurye hizmetinin kendi içerisindeki çeşidinden kaynaklanmaktadır. Çünkü normal mesai saatlerinde yapılan Express kurye hizmeti ile 7 gün 24 saat yapılan Express kurye hizmetinin fiyatları da farklılık göstermektedir.

Kurye

Acil Kurye

Hızlı Kurye

Express Kurye

Kurye Fiyatları 

Kiralık Kurye 

Vip Kurye

Moto Kurye

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın