Kurye Fiyatları

Kurye Fiyatları

Express Kurye

Tüm şirketler tarafından seçilen bir firma olan ve çözümler üreten en güzel hizmetlere yer vermektedirler. Bu şekilde fark etme zamanı verilerek kazandırmış ve en kolay çözümler sunulmuştur. Bütün işleri çözümlere ulaşmış ve yeniliklere adım atılmak için verilen sözler yerine getirilmektedir. Bazen işlerin aksaması trafik, hava koşulları, kar, fırtına, soğuk veya daha akla gelemeyecek sorunlar ile işlerin aksaması personellerin kuryelik işleri dışında başka işler ile uğraşmalarına neden olacaktır.Hız testi, kalite görüntüsü, güven kazanma, kart dağıtımı, titizlik her şeyi öğreten en değerli kılacak olan kuryedir. Değerlerimizi bizim onlara gösterdiğimiz değere saygı duyarak göstermektedirler. Kurye ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız bizleri arayıp bildirmeniz ve sizlere çözüm getirmek en basit işlerimizden biridir.  Önerilerinizde bizler için ilk sırada olan tercihlerimiz arasındadır. Kuryeler bu işlerin tamamını ertesi güne bırakmadan halletmektedir. Express kurye,teslimatlar işlerin sokakları dolaşıp ulaştırılması bizlere ve sizlerin sağlayacağı kesin malzemelere bağlıdır. Bunlar bizlerin yarın ki zamanlarda işlerimizi en kısa sürede bitirmemizi sağlayacaktır.İşimiz yıllar önce bir küçük taşıma yerinden büyük bir iş yerlerine dönüştü. Bunu sizlere borçluyuz. Kuryemiz hızlı işlere çözüm getiren personellerden oluşmaktadır.  Bizimle birlikte seçeneklere uygun tercihler çoğaltılarak pozitif yönde ilerleme sağlanacaktır. Yakın ve çevre illerde bulunan şirketlerde sizlere en iyi hizmetleri sunmak için o bölgede kuryelik yapmaktayız. Motorlu olarak bir kurye olmamız oradaki trafiği aşıp başka yerlere ait paketleri sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Bu kuryede ki iş ile ilgilenen personeller her zaman süreyi dikkatli kullanmakta ve yapılması gerekenler ne ise ihtiyaçlara göre karşılanmaktadır. Bunlar yapıldığında sizlerin bütçesine katkı sağlamak için en uygun fiyatlar seçeceğiniz kuryeye göre sağlanacaktır.

Kurye ile Teslimat

Kurye İle Teslimat yapıldığında 15 gün geçmeden izin verilmemektedir. Bunlar da şehir içi kuryeler vardır.  Anlaşma ile teslimatlar yapılmaktadır. Eve ilk geldiğinde ve ev de olmadığınız için geri gittiğinde 15. İçinde tekrar geldiklerinde müşteriyi arayıp günü belirleyerek yapılmaktadır teslimatlar. Herhangi bir sorunda bildirilerek yakın şubeden gönderim yapılır.

Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye, araçlarla hizmet sağlanmaktadır. İstanbul da bulunan her yere motorlu kuryelerle 7-24 saat sitemizdeki telefon numarasıyla istekte bulunabilirsiniz. En yakın yere en az 30 dakikada gönderilecektir. Hizmet saatleri ve süreleri değişmektedir. Express, normal,ayaklı, vip olarak en fazla 180 ve en az 30 dakikada ulaşılmaktadır.