Kurye

Kurye

Paket veya evraklar için güvenli şekilde teslimat işlemi yapılabilmesi adına kurye hizmeti verilmektedir. Deneyimli kuryeler tarafından yapılacak olan taşıma işlemleri gün içerisinde paket ya da evraklarınızın istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlar. Kaliteli sonuçlar elde edebileceğiniz şekilde verilen hizmetlerden yararlanmak istediğiniz her durumda iletişim bilgilerini kullanarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

KURYE FİYATLARI 

Kuryeler tarafından yapılacak olan teslim alma işlemleri sırasında pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek fiyat seçenekleri belirlenmektedir. En uygun fiyatlar üzerinden kurye fiyatları hizmeti almak isteyenler yapacakları talepler doğrultusunda kısa sürede geri dönüş elde edebilirler. Teslimat süresi göndereceğiniz adrese göre değişebilir. Bu nedenle yapılan görüşmelerin sonucunda daha fazla bilgiye ulaşım sağlayarak teslimat saati hakkında bilgi alabilirsiniz.

ESENYURT KURYE

Esenyurt Kurye, acil gönderilmesi gereken durumlarda müşterilere doğru hizmeti sunan ilk görevde tam sonuçlar çıkaran ilk kuryeyiz. Çağrı merkezinde arayarak bize ulaşabilirsiniz. Her karşılaştığınız kuryemiz sizlere yardımlarda bulunacaktır.  Böylece müşteri ve kurye ilişkisini canlandırmış olacağız. Gönderiler düzenli, aşina ile sarmalanmış, isimli ve faturalı bir halde getirilmektedir. Bir sorunda hemen arayabilirsiniz.

BAYRAMPAŞA KURYE

Bayrampaşa Kurye, sizi memnun etmeye çalışankurye. Gönderilerde kapıya kadar hizmet edilmektedir. Personellerinin kaliteli olması müşterileri memnun etmekte. Bayrampaşa kurye olarak sizlere her zaman güven vermekteyiz. Her gün istediğiniz saatte bizi arayabilir talepte de bulunabilirsiniz.  Hizmet etme ağı aynı şekilde ve eşit şartlarda olmaktadır. Bu ilkemizi unutmayınız.

KURYE FİRMALARI İSTANBUL

Kurye Firmaları İstanbul, her çeşit dağılımlarınızda sizlere uygun fırsatlar sunmaktadırlar. Samimiyetleri ve güler yüzlü olmaları ile, sizlere güçlü yanlarıyla hizmet veren ve her ne olursa olsun daima işlerini düzgün bir şekilde yapacaklardır. Hızlı olmaları onların kaliteli bir eğitimle alınmaları sağlamıştır. Piyasaya göre iyi koşullar sunan ekonomik bir firmadır.

HIZLI KURYE

Hızlı Kurye, taşıma şekli hızlı olan kuryedir. Yani çok az sürede hizmet vermektedir.  Ücret o kadar ekonomiktir. Taşıma yapan insanlar her zaman yetenekli insanlardan oluşmaktadır. Taşınan ürünler güzel bir ambalajla sarılıp emin bir biçimde teslim edilir. Ürünlerin kaybolması durumunda firma bundan sorumlu olur ve sizlere yenisini temin eder.

İSTANBUL İÇİ KURYE

İstanbul İçi Kurye, eğer birilerine hediye yollamak istiyorsanız İstanbul şehir içi kuryeyi kullanmanız yeterlidir. Başka işletmeler tarafından kabul edilse de kuryeler daha çok özel işler için kullanılmaktadırlar. Hizmet ederek sizlerin adresine ulaştırılan ve sizlerin adreslerinden alınan gönderilerde müşterileri memnun etmektedirler. Ekonomik ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.

YAYA KURYE İSTANBUL

Yaya Kurye İstanbul, toplu dağıtım yapmak için bu hizmetler verilmektedir. Bu kuryelerin kullandığı araçlar metro, otobüs, metrobüs gibi taşıma araçları ile gönderimleri teslim etmektedir. Yaya kurye ilanlarında istenilen özellikler İstanbul da ikamet etmiş olmak, hafta da 3 saat çalışmak ve 50TL maaşla çalışacak gibi özelliklere sahiptirler.

BAKIRKÖY KURYE

Bakırköy Kurye, müşterilere indirimden yaralanmaları konusunda broşürler dağıtmaktadırlar. Bu ilanlarda boyutun büyük olsa dahi boyutu küçük olan bir ürünle bedava gönderileceği söyleniliyor. Dağıtım işlemleri yerine göre değişmektedir. Çok uzak mesafeler bile kat edip iş yapılmaktadır. İşten iyi bir sonuç almak istiyorsanız kuryeden adres ve bilgileri almanız yeterli olacaktır.

GÜMRÜK KURYE

Gümrük Kurye,moto kuryelerin deneyimi ile yapılan ve iyi bir hizmetle çalışan her şirkete gümrüğe iletecekleri paketler çok kısa sürede gönderilmektedir. Bazı gümrük çeşitleri vardır. İsterseniz verilen gümrüklerden veya kurumlardan ulaşım sağlanmaktadır. Her zaman işlemler dikkat edilerek yapılmaktadır.  Karyen gümrük türü, modern gümrük ile 7-24 saat hizmet verilmektedir.

MOTOR KURYE BEYLİKDÜZÜ

Moto Kurye Beylikdüzü, kendine güvenen müşteri odaklı memnuniyet sağlayan Beylikdüzü kurye de çalışan ve maddelere bağlı yapılan iştir. Arabalı kuryeler ile hızlı teslimat yapılmaktadır. Her türlü çağrılara cevap verilmektedir.  Fiyatlar ekonomik ve iyi paketleme garantisiyle sizlere kolaylıklar sağlamaktadırlar.  7-24 saat ve 365 gün hizmet etmekten bıkmayan kurye.

EKSPRES MOTO KURYE

Ekspres Moto Kurye, talep ettiğiniz zaman gönderiler adreslerinize hemen ulaşım sağlanacaktır. Motor kurye ile kendinize ait veya başka araçlar ile acil hizmetlerden yararlanılmaktadır. Acil durumlar halinde gönderiler adrese ulaştırılmaktadır. İstanbul da her ilçede bulunan adrese göre teslimatlar yapılmaktadır.  Express kurye en hızlı kuryedir. Bizi tercih etmenizi isteriz.

BAKIRKÖY MOTORLU KURYE

Bakırköy Motorlu Kurye, İstanbul’un her yerinden ulaşım sağlayan kuryemiz 2000 yıllar da açılmış 60’a yakın kadrosuyla motorlu kurye 75 insanla çalışmaktadır. Yılın 365 günü kuryeler çalışmakta ve paketleri adreslere teslim etmektedirler.  Bakırköydeki kurye diğer semtteki kuryelere göre daha uygun fiyatlara sahiptirler. Çağrı merkezini arayarak ulaşın bizlere.

KURYE AVRUPA YAKASI

Kurye Avrupa Yakası, müthiş ve yaya şeklindeki kuryeler iş yaparak Avrupa yakasında teslimat yapmak için açılmıştır. Teslimatlar insanlara adresten alım bildirimi ve adrese verim bildirimini aynı tarihte iadesini sağlamaktadırlar. Motorlu kuryeler her bölgeden çalışma getirerek sizlere en iyi şekilde hallederler. Avrupa’nın her bölgesinde yer almaktadırlar alt kuryeleriyle.

MASLAK KURYE

Maslak Kurye, saatler sürmeden paketleri yetiştiren kurye sizden de alımları daha kısa sürede almaktadır. En hızlı bir çözüm sunmaktadır bizlere. Oluşacak sorunlara çözüm getiren ilk firmadır. Sizlere kurye ihtiyaçlarınızı sağlayacak bu elemanlar maslakta yer almaktadırlar. Müşterilerin talepleri için araçlı kuryeler ihtiyaçları karşılamaktadırlar.  En uygun kurye bağlantısı için bizleri arayın.

KURYE ŞİRKETİ

Kurye Şirketi, isteyip de yapılamayan işlemler için kurye hizmet vermektedir. Profesyonel elemanlarıyla birlikte çalışan kurye değişik şirketlere hizmet etmektedir. Bu şirketler bireysel olarak hizmet ve kurumsal olarak hizmet  sağlamaktadırlar. İki özellikte farklı maddelere sahip bir işletme çeşitleridir. İlki şirkete ait olarak yapılır işler. İkincisi ise toplu şekilde yapılır.

ÖZEL KURYE İSTANBUL

Özel Kurye İstanbul,şirketlerin unuttukları veya işlerin yoğunluğundan dolayı yetiştiremedikleri işler için özel kurye isterler. Bu özel kuryeler firmalar tarafından müşterilerin istedikleri kişisel evrak taşıma hizmeti için görev yaparlar. Bu kuryelerin kendilerine ait tüm masrafları firma tarafından ödenmektedir. Ayrıca, bu kuryelerin fiyatı diğer kuryelere göre daha pahalıdır.

KURYE TELEFON

Kurye Telefon, taleplerinizin yerine ulaşması için kuryeye mi ihtiyacınız var? Bu ihtiyacınızı bizleri arayarak sağlayabilirsiniz. İletişim numaramız internet sayfasın da iletişim kısmında bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak teslimatları gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, www.avrasyakurye.com.tr adresinden yine bizlere ulaşabilirsiniz. Online olarak işleriniz daha hızlı ve sağlam bir şekilde çözülecektir. Güvenilir hizmet için arayın.

GÜNLÜK KURYE İSTANBUL

Günlük Kurye İstanbul,bu kuryeler gündelik olarak çalışmaktadırlar.  Yani işleriniz mi aksadı yetiştiremediniz mi az zaman mı kaldı göndermek için bizleri arayıp o gün içinde anlık teslimatları yapabilirsiniz. Teslimat yaparken verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu inceleyerek teslim ettiğiniz zaman herhangi bir yanlışlık olmadan istediğiniz adrese ulaşacaktır. Ulaşmadığın da iade edilecektir.

KARTAL MOTO KURYE

Kartal Moto Kurye, motor kurye ihtiyacının artması halinde oluşturulması ile ortaya çıkmıştır bu kurye. Hızlı bir hizmet vermektedir. Özel kurye veya diğer kurye çeşitleri vardır. Bu kuryelerle iş yapmak istiyorsanız ulaşın deriz. Kuryede ki personeller sizler en güzel hizmeti vereceklerdir. Bu hizmet hem sizi hem de bizleri gururlandıracaktır.

MALTEPE KURYE

Maltepe Kurye, tüm koşullara aldırış etmeden sizlere en güzel fırsatları sunmaktadır. Tecrübeli personellerden oluşan kadromuz sizlere en hızlı ulaşımı sağlamaktadırlar. Bu ulaşım hangi koşullar içinde olursa olsun her türlü zorluklar aşılarak gerçekleştirilmektedir. Hedeflerinizi gerçekleştirebilmek çağrı merkeziyle bizlere ulaşmayı unutmayınız. Zevkli bir hayat istiyorsanız bizleri tercih edin.

 ŞEHİRLERARASI KURYE

Şehirlerarası Kurye, kargo kurye gibi 2 saatte hizmet vermektedir. Arabalı veya motorlu olarak 7 ve 24 saatleri arasında taleplerinizi adreslere teslim etmektedirler.Sizler için verilen sitemiz üzerinde bulunan numara bizlere ulaşmanızı sağlayacaktır. Fiyatlar ise piyasa değerinden daha düşük bir değer de olup sizlere bu konuda da yardımcı olunmaktadır.