MALTEPE KURYE

ileadmin

MALTEPE KURYE

MALTEPE KURYE

Maltepe Kurye, bazen bazı sorunlardan dolayı hizmette geciksede yine en güzel ve kaliteli hizmeti hem özel kuryelerle hem de kurumsal kuryelerle sizlere sunmaktayız. İstanbul’un en yakın bölgelerinde bulunan siparişlere cevap vermekteyiz. Siparişin fiyatı büyüklüğüne göre değişmektedir. Ağırlığı fazla olanın daha fazla para ağırlığı az olanın ise daha az.

ETİLER MOTOR KURYE

Etiler Motor Kurye, paket servisinde görev alacak motor kuryeler çalıştırılmaktadır. İstenilen özellikler yönetici ve takımda çalışabilecek, müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, sorun çözebilecek, en az 3 yıl tecrübeye sahip olan, askerliği ile ilişiği olmayan, zamanı iyi değerlendirebilen, online sistemi iyi kullanabilen kişilerle iş yapmaktadır. Amaç, motorlu kurye sayısını artırmaktır.

KURYE

Kurye, bizlere yardımcı olacak evraklar, paketler, kitaplarla ilgili eşyalarımızı taşıyan bu kuryeler sizlerin en dar günlerinizde bile yanınızda olan kuryeler büyük bir yer kaplamaktadırlar hayatımıza. Bunların tümünü sizlere bize gösterdiğiniz saygı ile ilişkilendiriyoruz. Kuryeler kişiye en özel ve ekonomiktir. Her türlü kredi kartlarının geçerli olduğu bir ödeme şekli yapabilirsiniz.

     

HIZLI KURYE

Hızlı Kurye, bu hizmete yıllarını adamış tecrübeli insanlarla yapılan teslimatlardır. Her türlü paket ihtiyacıçok hızlı bir şekilde kuryelerle ulaştırılmaktadır. Her ay, yıl, gün içinde kalitemiz artmaktadır. Zaman fark etmeden istediğinizde arayabilir ihtiyaçlarınızı yollayabilirsiniz. Acil kuryeler motosikletle hızlı paket gönderimi yaparlar. Sizde istiyorsanız fırsatı kaçırmayın iletişime geçiniz deriz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın