Moto Kurye Moto Kurye Fiyatları

ileadmin

Moto Kurye Moto Kurye Fiyatları

Moto Kurye 

Dağıtım sektöründe en hızlı dağıtımı yapan şeklidir. Gönderinizde teslimatlar sadece alıcının kendisine imza karşılığında bırakılmaktadır. Personeller yeni motosikletle İstanbul trafiğinde deneyimli gps ile beraberinde sizlere kalite hizmeti sunar. Moto kurye, telefonlardan her saate çağırabilirsiniz. İstanbul’ da kimse yoktur ki bizler de sizlerin işlerinizi taşıyıp kurye ile işi olmasını denemeyelim. Yani İstanbul’un kuryeleri gitmediğimiz iş yerleri, ev, dükkân hatta kişi neredeyse kalmamışken, insanlık dışı davranmanız hiçte hoş değildir.Lütfen bizi biraz daha ciddiye alıp arayın. Sektör olarak sadece evrak, zarf taşımazlar. Bizlere ne verilirse biz onu taşıyoruz. Son yıllarda artan diyet yemek sektöründe de taşımacılığı kuryeler yapmaktadır. Bizler diyet yemek taşırken çok dikkatlice sarsmadan taşımamız gerekmektedir. Tabi ki diyet yemek hazırlayan mutfakların müşterileri de lüks geliri, yüksek müşterilerden oluşmaktadır. Gerek yalılarda gerek villalarda gerekse plaza ve modern binalarda oturan bu kişiler aylık dört ve beş milyarı bulan maliyeti karşılıyorlar.Hizmet anlayışında fark yaratan yeni anlayış getirerek kaliteli hizmetleri almanızı sağlamaktadır. Havanın çok soğuk olduğu koşullarda, adreslere giderken bilinmeyen mahalleler, trafiğin fazla olduğu günlerde yoğunluk nedeniyle kolayca ulaşım sağlayan personellerin güvencesi’nde titizlikle alıcısına teslim etmektedir. Başarılı çalışmaların da önemli etkenleri motosiklet kullanımını biliyor olmaları hizmetlerini iyi şekilde sonuçlanmasının göstergesidir.İstanbul ve çevresinde motosikletleriyle gördüğünüz personellerin başka noktalara işletmelerin basit çözümünü arttıran gönderi ihtiyaçları için olacaktır. Arabalı kuryelerin kullandıkları araçlara göre işletmeye yakıt tasarrufunda bulunduğu gibi müşterilere de faydalanacağı ekonomik fiyatlar açısından faydalı çözüm olacaktır. Hızla bütünleşerek birkaç saat içinde sağlayan personelleri sektörde giderek artan hizmet potansiyelin de gönderilerin adrese teslimini ayrıca işsiz gençlere umut ışığı olacak bir alternatiftir. Yerine getirilmesiyle sağlam temeller atılacaktır.

Moto Kurye Fiyatları

Yirmi iki yıl önce İstanbul’da bu sistem gittikçe gelişmiştir. Trafik arttığı için yaygın halde bulunan özellikle büyük şehirlere de sık kullanılmaya başlanmıştır. Evrak, zarf, davetiye ya da motor çantasına girebilecek hacmi küçük olan eşyalar taşınır. Yoğun trafikte kalabalık yerlerde daha hızlı, güzel şekilde yerine ulaşım sağlanır. Taşıma sırasında herhangi sorun çıkmadan yapılmaktadır. Adres mi bulunamadı, lastik mi patladı buna benzer bahaneler göz ardı edilerek yapılmaktadır. Bir sorun çıktığında başka çalışma arkadaşı görevlendirilerek teslimat yapılır. Teslimat yapılırken verilen isme iade edilir. Belge gönderenin veya alanın isteği ile yapılırsa kişiye teslim edilebilir böylece görev tamamlanır. Moto kurye fiyatları,eşyalar verilir yoksa da merkeze geri götürülür. Taleplerinin amacı doğrultusunda seçilir. Bazı durumlarda daha fazla tercih edilmektedir. Motosikletle iş yaparak gelişen küresel dünyamızda değerli hazine haline gelen zamanı en iyi şekilde kullanmamızı sağlamıştır. Kentteki nüfus artışı ile kişi sayısı artmıştır. Buda hizmete engel olacak prensiplere zorluk yaratmıştır. Bizde bu soruna çözüm getirerek sizleri gurur ve mutlulukla uğurlamak tayız. Deneyimli, saygılı ve işinin ehli, çalışkan,zeki, disiplinli, kendine güvenen, sizleri hayal kırıklığına uğratmadan ayakta durabilecek personellerden oluşmaktadır. Gereken fiyat her ne kadar sağlansa da kaliteli hizmet sunmak sizlere sorunsuz hale getirmek tek başına huzur rahatlığa kavuşmamızı sağlar. İşimizi abartacak kadar zorluk çekmemekte yiz. Ortalama masraf hesaplanırken giderler yakıt, köprü, sigorta araç onarımlarına benzer kazançlar eklenerek bulunur. İş her ne kadar zor olsa da asıl hedef sizleri memnun ederek uzun yıllar yaşatmaktır. Sizlere verdiğimiz tüm hizmetler acil, akşam moto, arabalı, ekonomik, ekspres çeşitlerimiz vardır.Başarılı çalışmalar da önemli etken motosiklet kullanımını biliyor olmaları hizmeti başardıklarının göstergesidir.

 

Moto Kurye 

Talepler üzerine hızlı ve eşsiz bir tecrübeye sahip olan kurye gönderileri online olarak ve doğru bir zamanda takip etmektedir. Gönderini nerede kaldığı sorusuna çözüm aranmasına son verilerek ana sayfada bulunan gönderi takip bölümünden istediğiniz saatte size verilen numara ile takip edebilirsiniz. Moto kurye, ihtiyacınız aynı gün içinde alıcısına ulaşmak için otuz kilograma kadar olan gönderilerde bazı kurye türleri kullanılmaktadır. Bu fırsattan faydalanmak için hemen ulamayı deneyin bizlere.Türkiye genelinde var olan illerde şehir içi acil gönderileriniz için geçerliliği bu hizmetimiz de gönderim evraklarınızı aynı tarihte ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken kuryeni zi  kurye arkadaşlarımıza teslim etmiş olmanızdır. Her ilde alım saatlerinin  geçerli olduğu şubelerde hizmetin bulunduğu konuma göre farklılık yaratmaktadır. Hizmeti ile ilgili detaylı bilgiyi şubelerimizden çağrı merkezimizden alabilirsiniz.Seçeneğinizi seçip 3-4 saatte isterseniz de ekspres seçeneği ile 90 veya 120 dakikada gönderiniz adresine ulaşsın. Fiyatlar İstanbul’un ili içerisinde bölgeden bölgeye değişmektedir. Bununla ilgili yapmış olduğumuz online moto kurye fiyat hesaplama motoru ile bölgeler arası evraklarınızın ne kadar tutacağını görebilirsiniz. İstanbul ilini yedi farklı bölgeye ayırdık. Bu bölgelerde arabasında zarfın alınacak yeri ve gönderilecek yerinin ilgili bölgeler arasını işaretlediğinizde fiyatlandırma otomatik olarak çıkacaktır. Moto Kurye Fiyatlarına etki eden bir diğer konu ise moto kurye türüdür. Oto kurye türleri beşe ayrılı. Bunlar Vip, ekspres, araçlı, yaya, normaldir. Tercihlere göre bu türlerden birinde karar verip kullanabilirsiniz. Türüne göre de fiyatlar değişmektedir. Normal moto kurye de bölgeler arası geçiş daha uygun iken, Vip Kurye ya da Express gibi hizmetlerde ücretler daha yüksek çıkmaktadır. Özellikle, evrakların bir yere tesliminin hızlı şekilde sağlanması için kısa yol kuryedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın